Mafia Trilogy

Už dlhšie sa hovorilo všeličo okolo Mafie…. Včera bola potvrdená Mafia Trilogy, ktorá bude obsahovať remaster všetkých troch hier.

Hry vyjdu digitálne na Steam, Epic Games Store a aj v krabicovej verzii. Pre PC, PS 4 a Xbox One.

Vývojárom by malo byť opäť štúdio Hangar 13.

Všetky dôležité informácie by sme sa mali dozvedieť už 19.5 o 18:00

Všetko môžete sledovať na oficiálnej stránke hry https://mafiagame.com/

Mafia Definitive Edition

Najväčší rozdiel je vidieť prvi Mafia 1 The city of Lost Heaven, ktorý ponesie názov Mafia Definitive edition. Hra dostala úplne nový engine. Hra by mala byť oproti starej Mafii rozšírená. Zachované bude mesto, soundtrack postavy a ďalšie veci ktoré si dobre pamätáme zo starej Mafie.

Zatiaľ nevieme či hra bude obsahovať opäť aj český dabing ktorý všetci dobre poznáme a bol naozaj super. Ak sa bude hra dať modovať určite pôjde vložiť dabing z pôvodnej hry čo by ale určite nevyzeralo dobre.

Mafia Definitive edition by mala vyjsť už 27.8.2020

Mafia 2 Definitive Edition

Mafia 2 Definitive Edition v porovnani s Mafia 1 Definitive Edition nevyzerá tak dobre, hlavným dôvodom je ponechanie pôvodného engine na ktorom hra beží.

Vývojári iba zlepšia vykresľovanie, textúry a optimalizujú hru pre nové konzoly.

Spolu s hrou dostanete aj všetky DLC ktoré vyšli ku pôvodnej Mafii 2.

Podľa dostupných informácii má byť Mafia 2 vydaná už 19.5, ale môže ísť o chybu keďže 19.5 má byť predstavená oficiálne celá trilógia aj s detailmi.

Denis Pavlík

Som zakladateľ projektu Gamewall, ale taktiež prispievam rôznymi článkami a to hlavne do kategórií o PC hrách a Hardware.