Legendárne hry PS One X: Bugs Bunny: Lost in Time

Hra vyšla v roku 1999, ako akčná 3D plošinovka pre deti.

Vyvíjaná a vydaná bola spoločnosťou Infogrames Entertainment, pre PS One a Windows, rovnaká spoločnosť vydala aj pokračovanie pre rovnaké platformy s názvom Bugs Bunny and Taz: Time Busters.

Hra je vytvorená na motívy rovnomennej rozprávky od Warner Bros, práve preto môžeme stretnúť veľa známych postáv ako sú napríklad Elmer Fudd, Daffy Duck, Yosemite Sam a mnohé ďalšie.

Hra obsahuje 21 rôznych misií odohrávajúcich sa v 5 rôznych časových obdobiach.

Hra začína v období nazvanom nikde, nie je rátané medzi jednotlivé obdobia. Nie je známe kedy presne sa odohráva toto obdobie, Bugs tu prvýkrát stretne čarodejníka Merlina Munroa. Hráč sa v tomto levely naučí všetky základne prvky ovládania. Po zozbieraní potrebného počtu mrkiev vás stroj času prenesie do obdobia doby kamennej.

Hra sa začína cestou zajaca Bugsa na pláž, počas cesty omylom spustí stroj času, ktorý ho prenesie do minulosti. Aby našiel cestu späť musí prejsť všetkých 5 časových období. Počas hry narazíte aj na niekoľko menších mini hier.

Denis Pavlík

Som zakladateľ projektu Gamewall, ale taktiež prispievam rôznymi článkami a to hlavne do kategórií o PC hrách a Hardware.