Watch_Dogs 2 Multiplayer

Prvý Watch_Dogs obsahoval multiplayer ktorý ľudí dokázal na malú chvíľu zabaviť, pri Watch_Dogs 2 je multiplayer oveľa prepracovanejší a zabaví vás na dlhšie ako len malú chvíľu.

V multiplayeri sa budete môcť slobodne zabávať aj sám, pokiaľ ale vašou hlavnou zábavou bude zabíjanie nevinných občanov mesta bude na vašu hlavu vypísaná odmena, ktorú budú mať šancu získať ostatný hráči. Do hry v ktorej sa nachádzate sa budú môcť napojiť až 3 ďalší hráči aby vás zabili a získali odmenu za vašu hlavu.

Až vás omrzí zabíjanie nevinných ľudí alebo naháňanie hráčov s odmenu na ich hlavu je tu ďalšia možnosť, ktorou je hranie kooperatívnych misií. V hre ostala aj možnosť z predchádzajúceho dielu ktorou je preniknutie do hry iného hráča a jeho následné hacknutie alebo vy môžete odhaliť hráča ktorý sa dostal do vašej hry a pokúša sa hacknut vás.

Multiplayer bude priamo prepojený so singleplyerom. To znamená že všetky činy ktoré vykonáte sa prejavia aj na vašom postupe hrou, čo znamená že budete môcť napríklad získať ďalšie schopnosti na hacknutie.

Denis Pavlík

Som zakladateľ projektu Gamewall, ale taktiež prispievam rôznymi článkami a to hlavne do kategórií o PC hrách a Hardware.