PGWay Trnava 2016

12. august nezačal iba festival Grape, ale taktiež prvý ročník akcie PGWay 2016 v Trnave, a my sme sa ho zúčastnili!

Všetko to vypuklo v piatok o 14 hodine. Vtedy začali prichádzať prví hráči a začali si pripravovať svoje herné setup-y. Takto chodili až do 18 hodiny kedy organizátori oficiálne začali akciu. A všetko sa začalo! Hráči Hearthstonu začali prvé turnaje. Týmy v CS:GO to však mali ťažšie. Nastali totižto problémy, ktoré sme do nasledujúceho rána vyriešili. Za servery a rýchle vyriešenie situácie môžeme poďakovať poskytovateľovi crew.sk. Následujúci deň sa pokračovalo v turnaji. Hráči Hearthstonu postupne dohrávali svoje turnaje a na večer sme už poznali víťazov. CS:GO časť stále hrala svoje turnaje až do neskorých nočných hodín (dobre 22. hodina nieje neskoro ale musíme dramatizovať ). Medzitým sa v sobotu uskutočnil aj turnaj v stolnom futbale, ktorého sme sa zúčastnili aj my. Nedeľa sa niesla v duchu dohrávania CS-ka. Zostalo už iba pár týmov, ktoré proti sebe bojovali. Sledovať ste ich mohli aj na oficiálnom streame, kde si finálny zápas zahrali týmy NecroRaisers a Team Universe. Z víťazstva sa nakoniec tešili Team Universe, ktorým gratulujeme.

Na záver by som doplnil že na prvý ročník akcie to bolo super zorganizované, a dúfame že budú aj ďalšie ročníky a minimálne tak dobré ako tento!

Albumy

 

Richard Háger

Na Gamewall pôsobím ako webmaster a zástupca šéfredaktora. Taktiež sa môžem pochváliť že som spoluzakladateľ tohto projektu. Novinky odo mňa môžete očakávať hlavne v sekciách PC hier a hardvéru.