WhatsApp Update

Kto by nepoznal najpopulárnejšiu aplikáciu na online komunikáciu, ktorou je práve WhatsApp ? Vývojári tejto aplikácie stále prichádzajú s novými vylepšeniami, ktoré sú skvelé a zvyšujú popularitu tejto už tak populárnej aplikácie. Najnovšia verzia 2.16.189 beta prichádza s niekoľkými veľkými novinkami, ktoré jej popularitu ešte viac zvýšia.

Snáď najväčšou novinkou je možnosť zanechania odkazu. V prípade že niekomu voláte a daná osoba vám nedvíha je možné jej zanechať hlasový odkaz, v podstate ide o odkazovú schránku priamo vo WhatsAppe. Aktualizácia prináša ešte jedno vylepšenie týkajúce sa priamo hovorov, na obrazovke pribudla možnosť okamžite zavolať späť ak vás osoba, ktorej ste volali odmietla a vy to chcete skúšať aj tak ďalej.

V novej verzií sa nám objavil aj nový font ktorý nesie názov FixedSys, tento font má fixnú šírku písma čo sa hodí ak niekomu chcete poslať nejaký kód. Správu v ňom môžete odoslať ak ju ohraničíte troma apostrofmi „‚TEXT“‘

Download 2.16.189 beta

ap_resize (1)whatsapp-monospace

 

Denis Pavlík

Som zakladateľ projektu Gamewall, ale taktiež prispievam rôznymi článkami a to hlavne do kategórií o PC hrách a Hardware.