Steelseries rozdáva darčeky v hodnote 40 000 $

Steelseries oslavuje svoje 15. narodeniny, svojím fanúšikom pri tejto príležitosti rozdá viac ako 400 darčekov v celkovej hodnote až 40 000 dolárov.

Jednou z najzaujímavejších cien je plne hradený výlet do sídla spoločnosti Valve v Seattli, herný notebook od MSI či „Tvoj ultimátny setup“ – klávesnica, headset, myš a podložka od SteelSeries podľa vlastného výberu.

Už od 29. júna sa všetci fanúšikovia značky môžu zapojiť na stránkach www.steelseries.com/15 do „Ultimate Setup Giveaway“, kde majú šancu vyhrať hernú výbavu od SteelSeries, darčekové poukazy, limitované edície vybraných hier a ďalšie hodnotné ceny. Účastníci si na začiatku vyberú 4 SteelSeries produkty , potom im bude pridelená špeciálna URL adresa, ktorú môžu zdielať na sociálnych sieťach pre vyššiu šancu vyhrať. Každý kto sa zapojí navyše dostane kód na 15% zľavu pre nákup na www.steelseries.com.

„Naši fanúšikovia nás podporovali 15 rokov a umožnili ste nám stať sa priekopníkmi vo svete počítačových periférií a toto je jedna z ciest ako im chceme poďakovať“ hovorí Ehtisham Rabbani, CEO SteelSeries „Od našej prvej podložky až po poslednú radu klávesníc, myší a headsetov sme porozumeli potrebe počúvať a zapájať našich fanúšikov – a tento vzťah chceme udržať aj po nadchádzajúce roky“

thumb

Prehľad cien k pätnástemu výročiu:

  • „Tvoj ultimátny setup“ – balíček štyroch produktov podľa vlastného výberu
  • Plne hradený výlet do Seattlu a „Tvoj ultimátny setup“
  • Herný notebook MSI GE62 Apache Pro a „Tvoj ultimátny setup“
  • Produkty Steelseries a exkluzívne predmety k 15. výročiu
  • Darčekové poukazy na Steam, Blizzard a Riot Games
  • Limitované edície Overwatch a mnohé ďaľšie

Viac ako 400 šťastlivcov bude náhodne vybraných, kontaktovaných cez e-mail a zverejnených počas 2 týždňovej akcie. Najväčší počet výhercov bude však vybratý a zverejnený v piatok 15. júla tímom streamerov a ambasádorov značky.

Pre účasť na masívnej narodeninovej akcií Steelseries a pre kompletný zoznam cien choď na www.steelseries.com/15.

Juraj Boďa

Som redaktor portálu Gamewall v oblasti hardwaru, no určite tu odo mňa raz za čas natrafíš aj na nejaké herné novinky. Mimochodom som nováčik tímu.