Co-op Skyrim Together

The elder scrolls V: Skyrim, snáď jedno z najlepších RPG dnešnej doby ktoré je možné hrať. Ako by sa vám ale páčilo zahrať si váš milovaný Skyrim s vašimi priateľmi ? Táto možnosť sa tu už čoskoro naskytne vďaka modu pre co-op Skyrim Together. Mod nám hneď na úvod ponúkne nový vlastný launcher.

Zatiaľ sa chystá len uzavreté beta testovanie, ktoré vyjde vo veľmi blízkej budúcnosti. Bude predovšetkým slúžiť na testovanie stability. Uzavretá beta by nemala trvať dlho, krátko po jej spustení by mala byť vypustená aj verejná beta verzia.

Zatiaľ je možné hrať jednu hru až s 8 hráčmi, čo znie super predstavte si napríklad taký záver hry ako vám pri boji s Alduinom nepomáhajú len hrdinovia zo Sovngardu ale aj vaši priatelia. Počet hráčov sa samozrejme v búducnosti môže zmeniť k oveľa väčšiemu číslu.

Neostáva nám nič iné ako len dúfať že tento krát sa už testovanie podarí, keďže mod mal povodne vyjsť už v roku 2017, no kvôli technickým problémov sa tak nestalo.

Napriek tomu že hra bola vidaná v roku 2011 sa teší stále obrovskej základni hráčov. Denno denne vznikajú nové mody, ktorých sú už teraz celé stovky, možno aj tisíce.

Denis Pavlík

Som spoluzakladateľ projektu Gamewall, ale taktiež prispievam rôznymi článkami a to hlavne do kategórií o PC hrách a Hardware.